Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko naší školky. Nejdříve jsme se seskupili uvnitř zbrojnice okolo Filipa a Michala Kusákových, kteří nám vyprávěli, čím vším se dobrovolní hasiči zabývají. Ukázali nám, kde mají umístěné pracovní kombinézy, jak funguje dýchací přístroj a kdy se používá.

Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

17.10. 2023 vyrazili učitelé s žáky druhého stupně do Městského divadla v Českém Krumlově na představení Kytice v inscenaci Metropolitního divadla Praha. Herci si pro nás ze sbírky Karla Jaromíra Erbena připravili hned několik balad, a to Vdovu, Vodníka, Svatební košile, Zlatý kolovrat a Mateřídoušku. Představení bylo velmi podařené, přizpůsobené žákům.

Mgr. Jarkovská