Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko naší školky. Nejdříve jsme se seskupili uvnitř zbrojnice okolo Filipa a Michala Kusákových, kteří nám vyprávěli, čím vším se dobrovolní hasiči zabývají. Ukázali nám, kde mají umístěné pracovní kombinézy, jak funguje dýchací přístroj a kdy se používá.

Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Motto letošního roku soutěže:
Daruješ-li člověku rybu, nakrmíš ho na den,
naučíš-li ho lovit, dáš mu potravu na celý život. Čínské přísloví

Dne 16. 11. 2023 se žáci 9. ročníku zúčastnili chemické soutěže, ve které si ověřili své znalosti z obecné a anorganické chemie. Nejlepších výsledků ve vědomostním testu dosáhli: Aleš Lohonka, Jiří Miškei a Eliška Papugová. Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!
Ing. Kamila Fialová