Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko naší školky. Nejdříve jsme se seskupili uvnitř zbrojnice okolo Filipa a Michala Kusákových, kteří nám vyprávěli, čím vším se dobrovolní hasiči zabývají. Ukázali nám, kde mají umístěné pracovní kombinézy, jak funguje dýchací přístroj a kdy se používá.

Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

V úterý 13. 9. 2022 byly děti ze tříd Soviček a Opiček z MŠ pozvány od svých kamarádů ze ZŠ na výstavu hub do školní zahrady. Děti poznaly známé houby, naučily se nové názvy, povídaly si společně o houbaření.

Při této příležitosti se také naučily novou básničku a zahrály si didaktické hry spojené s podzimním houbařením. Tímto děkujeme paní učitelce Ing. Kamile Fialové za organizaci výstavy a milé pozvání.
Mgr. Jana Vondráčková