Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko naší školky. Nejdříve jsme se seskupili uvnitř zbrojnice okolo Filipa a Michala Kusákových, kteří nám vyprávěli, čím vším se dobrovolní hasiči zabývají. Ukázali nám, kde mají umístěné pracovní kombinézy, jak funguje dýchací přístroj a kdy se používá.

Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Ve středu 22. března 2023 měli v rámci projektu IKAP III SOŠ Velešín žáci osmého ročníku naší základní školy možnost navštívit a seznámit se s touto školou. Program byl vskutku bohatý. Ve třech blocích měli žáci možnost seznámit se s virtuální realitou, 3D tiskem a ve strojírenském bloku mimo jiné s CNC obráběcími stroji a robotickou rukou.

Pedagogové, kteří se žákům věnovali byli velmi milí a bylo vidět, že své profesi opravdu rozumějí. Z této návštěvy jsme se ujistili, že SOŠ Velešín je velmi kvalitní škola a můžeme říci z vlastní zkušenosti (naši spolužáci již na této škole působili), že jejich studenti se velmi dobře uplatňují na trhu práce.

Mgr. Zbyněk Drbout v. r.
organizátor projektového dne