Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko naší školky. Nejdříve jsme se seskupili uvnitř zbrojnice okolo Filipa a Michala Kusákových, kteří nám vyprávěli, čím vším se dobrovolní hasiči zabývají. Ukázali nám, kde mají umístěné pracovní kombinézy, jak funguje dýchací přístroj a kdy se používá.

Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Na středu 21. prosince jsme s dětmi naplánovali „Štědrý den“ ve školce. Do školky doneslo spoustu dětí cukroví na ochutnávku, některé si donesly i dárečky pro své kamarády. Po svačinkách se každá třída sešla u svého vánočního stromku, zazpívala si koledy a děti si rozbalily dárečky, které našly pod stromečkem. Objevily zde spoustu společenských a didaktických her, stavebnice a hračky pro kluky i holky. Děti hned všechny hry a hračky vyzkoušely a s dárky byly spokojené.
Mgr. Jana Vondráčková