Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko naší školky. Nejdříve jsme se seskupili uvnitř zbrojnice okolo Filipa a Michala Kusákových, kteří nám vyprávěli, čím vším se dobrovolní hasiči zabývají. Ukázali nám, kde mají umístěné pracovní kombinézy, jak funguje dýchací přístroj a kdy se používá.

Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Ve středu 23. 11. se žáci 3. ročníku vydali do Trhových Svinů na hudební pohádku O Balynce. Jednalo se o pohádku o malém štěněti, kocourovi a krysách. Pohádka byla zaměřena ekologicky, na třídění odpadu. Děti si před představením vyluštily šifru a naučily se básničku, která jim vždy napoví, jaké odpadky kam patří. Fotografie po otevření článku.

Mgr. Michaela Lišková