Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko naší školky. Nejdříve jsme se seskupili uvnitř zbrojnice okolo Filipa a Michala Kusákových, kteří nám vyprávěli, čím vším se dobrovolní hasiči zabývají. Ukázali nám, kde mají umístěné pracovní kombinézy, jak funguje dýchací přístroj a kdy se používá.

Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Celý týden děti ve všech třídách ve školce vyráběly draky na drakiádu. Předpověď počasí byla příznivá, vítr foukat měl. Ve čtvrtek 20. 10. 2022 všichni přišli do školky natěšení. Od rána byly ve třídách pro děti připravené aktivity spojené s draky, děti si stavěly z geometrických tvarů, hrály didaktické hry s padákem, zkoumaly sílu větru, atd.

Po svačinkách se všichni pořádně oblekli a vyrazili na školní zahradu pouštět draky. Vítr byl tak silný, že lítalo na zahradě úplně všechno, přesto si pouštění všichni užili.
Mgr. Jana Vondráčková