Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko naší školky. Nejdříve jsme se seskupili uvnitř zbrojnice okolo Filipa a Michala Kusákových, kteří nám vyprávěli, čím vším se dobrovolní hasiči zabývají. Ukázali nám, kde mají umístěné pracovní kombinézy, jak funguje dýchací přístroj a kdy se používá.

Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

Ve čtvrtek 6. 10. 2022 dorazil do naší školky nprap. Ivan Dorotovič se svým kolegou z obvodního oddělení PČR Český Krumlov a s jejich služebním psem. Páni policisté vysvětlili dětem, k čemu služebního psa využívají, a jak ho cvičí a vychovávají. Pes společně se svým pánem předvedl, jak umí reagovat na povely. Poté pánové sehráli scénku zadržení pachatele služebním psem. Nakonec si děti mohly prohlédnout a vyzkoušet služební výstroj policistů i policejního psa.
Mgr. Jana Vondráčková

Fotografie po otevření článku.