Děti z Harbachu v Horní Stropnici
T-Mobile Olympijský školní běh
Děti z mateřské školy na exkurzi u SDH

Dne 6. října 2017 se všechny děti vypravily za větrného počasí na návštěvu do místní požární zbrojnice. Sbor dobrovolných hasičů sídlí nedaleko naší školky. Nejdříve jsme se seskupili uvnitř zbrojnice okolo Filipa a Michala Kusákových, kteří nám vyprávěli, čím vším se dobrovolní hasiči zabývají. Ukázali nám, kde mají umístěné pracovní kombinézy, jak funguje dýchací přístroj a kdy se používá.

Bruslení v Budvar aréně
MŠ v Bedřichově
Burza škol
Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopea
Zvoneček
Mikulášská nadílka
Den Země

V úterý 20. 9. 2022 se postupně děti ze tříd Kuřátek, Opiček a Soviček zúčastnily pohybové školičky v tělocvičně MŠ. Do školky za námi přijela pí. trenérka Anna Matějková, která pod záštitou SK Dynama ČB připravuje a realizuje pohybový program pro děti ve školkách.

Některé děti si Aničku pamatovaly z minulého roku, jiné se s ní rychle seznámily. Všichni si pak společně zahráli spoustu her, získali nové pohybové dovednosti a také spoustu inspirace k hrám a cvičení. Děkujeme paní trenérce za krásné a inspirativní dopoledne, které si všichni užili.
Mgr. Jana Vondráčková