V úterý 16. 5. se děti scházely v mateřské škole s větším nadšením a očekáváním než v jiných dnech. Na tento den byl naplánovaný školní výlet. Počasí nám přálo, a tak jsme spokojeně po půl 8 mohli všichni nastoupit před školkou do autobusu a vydat se směrem do Třeboně.

Zde jsme se po malé procházce nasvačili na nádvoří zámku a v devět hodin si nás vyzvedla princezna, a s ní a dalšími herci jsme mohli obdivovat krásy zámku v rámci pohádkového představení „Čertův poklad“. Po náročné prohlídce jsme se znovu v prostorách zámeckého parku posilnili svačinou a vydali jsme se na procházku místním parkem a uličkami města. Nakonec jsme všichni unaveni nastoupili do autobusu a vrátili se na oběd do mateřské školy.
Díky velice příjemnému počasí a krásnému divadelnímu představení v prostorách zámku se nám všem výlet velice líbil.

Mgr. Jana Vondráčková
ZŘŠ MŠ